baner jesteśmy Polskim Producentem z Kutna

Trwałe i funkcjonalne daszki szklane nad drzwi — funkcjonalność i styl dla Twojego domu. Zobacz już teraz!

Daszki nad drzwi szklane

Zadaszenia szklane stanowią doskonałe połączenie nowoczesnego designu i praktyczności. Idealnie współgrają z różnorodnymi rodzajami architektury. W naszej firmie specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji zadaszeń szklanych najwyższej jakości. Nasze daszki szklane nad wejście nie tylko dodają estetyki, ale również wartości każdemu obiektowi.

Nasze zadaszenia szklane to innowacyjne rozwiązania, które nadają każdemu projektowi wyjątkowy charakter. Dzięki nam masz możliwość stworzenia przestrzeni, która doskonale łączy funkcjonalność z estetyką. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Kutnie. Jesteśmy w 100% Polskim Producentem daszków szklanych.

Wysoką jakość i trwałość naszych zadaszeń gwarantują tylko najlepsze materiały, perfekcyjny projekt oraz rygorystyczne normy produkcji. Dzięki temu możesz być pewien, że nasze zadaszenia będą służyć Ci przez wiele lat. Zapewnią Ci tym samym nie tylko ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale również zachwycając swoim wyglądem.

Materiał użyty do produkcji daszków nad drzwi szklanych

Nasze daszki nad drzwi szklane wykonane są ze Szkła hartowanego o grubości 13 mm. Taka grubość zapewnia im wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Mogą one być spowodowane jednakowo czynnikami naturalnymi np. gradem czy opadającymi gałęziami. Daszek szklany nad wejściem zabezpiecza również wejście przed opadami deszczu.

Wykorzystane szkło VSG sprawia, że panele szklane są trwale sklejone folią. Sklejenie następuje w drodze laminacji próżniowej w specjalnym maszynie laminacyjnej pod wysokim — ujemnym ciśnieniem. 

Nasze daszki szklane nad wejściem są bezpieczne

Gwarantujemy, że w przypadku rozbicia, szkło nie rozpada się na drobne kawałki. Pojawia się wtedy efekt stłuczeń w kształcie pajęczyny. Daszek jednak zachowuje swą jednolitość. Chroni tym rozwiązaniem technologicznym swoich użytkowników przed zranieniem.

Montaż zadaszeń szklanych nad wejściem

Nasze zadaszenia szklane są proste w konstrukcji. Ich montaż nie przysparza specjalnych problemów. Nie czujesz się dobrze w sprawach prostego majsterkowania? Zatrudnij fachowca. Do montażu naszych daszków szklanych z reguły niezbędne są dwie osoby. 

Wysoka jakość folii w procesie produkcji daszków szklanych nad drzwi

Do laminacji jako jedyni wśród producentów w Polsce używamy droższej folii EVA. Wymaga to dużo bardziej skomplikowanego procesu technologicznego. Nasze daszki szklane są trwalsze od tych powszechnie produkowanych z folią PVB.

Wybierając zadaszenia szklane od polskiego producenta z Kutna, możesz spać spokojnie. Inwestujesz w trwałe, estetyczne i bezpieczne rozwiązanie. Zabezpieczy ono Twój budynek i jego użytkowników przez wiele lat.

W naszym sklepie zamówisz daszki nad drzwi szklane o rozmiarze:

Jako producent posiadamy w swojej ofercie bogaty wybór rozmiarów zadaszeń szklanych nad drzwi. Do znormalizowanych rozmiarów należą: 120 × 90 cm, 160 × 90 cm, 180 x 90 cm, 200 x 90 cm, 250 x 90 cm, 300 x 90 cm, 160 x 120 cm, 180 x 120 cm, 200 x 120 cm, 250 x 120 cm, 300 x 120 cm

Daszki szklane nad wejście w niestandardowych rozmiarach

Jako producent realizujemy również zlecenia produkcji daszków szklanych nad wejście na wymiar. Potrzebne Ci są zadaszenia szklane nad wejście w innych rozmiarach niż nasze standardowe? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi.

Wysyłka daszków szklanych nad wejście

Nasze daszki szklane są starannie pakowane na palecie. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła w nienaruszonym stanie. Z biegiem lat wyćwiczyliśmy sposoby na bezkolizyjną przesyłkę naszych zadaszeń szklanych. W 99% docierają pod wskazany adres bez uszkodzeń. Jeżeli jednak przesyłka zostanie jakimś cudem uszkodzona, to prosimy o szybki kontakt.

Ile wynosi cena daszków szklanych za m2?

Cena takich daszków jest zależna od kilku czynników. Biorąc pod uwagę zakup razem z odciągami, daszki szklane kosztują około 1200 zł brutto za metr kwadratowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl