baner jesteśmy Polskim Producentem z Kutna

Odkryj eleganckie drzwi wahadłowe do prysznica. To gwarancja stylu, funkcjonalności i trwałości w jednym produkcie!

Wielu nowoczesnych użytkowników łazienek, decyduje się na drzwi prysznicowe wahadłowe, które są cenione za swą funkcjonalność oraz elegancję. Ich wyjątkowość tkwi w możliwości otwierania się na zewnątrz lub do środka kabiny prysznicowej. Poruszają się przy tym niczym wahadło wokół jednej lub dwóch osi.

Wodoszczelność, a drzwi wahadłowe

Drzwi szklane wahadłowe od polskiego producenta z Kutna charakteryzują się solidnym uszczelnieniem. Eliminuje to ryzyko przecieków wody poza kabinę prysznicową. Jest to istotna kwestia z punktu widzenia utrzymania czystości i zapobiegania niepożądanemu zalewaniu łazienki.

Nasze drzwi prysznicowe wahadłowe wyposażone są w uszczelki magnetyczne. Te niepozorne elementy są niezwykle ważną częścią całości. Wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak kauczuk wulkaniczny, połączony z domieszką silikonu. Są one odporne na wilgoć, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Pełnią one również funkcję wyciszającą pomieszczenie. Pomagają lepiej uszczelnić drzwi, przez co też redukują odgłosy kąpieli. Kiedy drzwi prysznicowe są zamknięte, uszczelki magnetyczne, szczelnie przylegają do ramy kabiny, tworząc nierozerwalne połączenie. Uszczelki dostępne są we wszystkich kolorach wykończeń.

Zalety drzwi prysznicowych wahadłowych

Oryginalny design

Drzwi wahadłowe dodają elegancji i nowoczesności każdej łazience. Dostępne są w różnych stylach, co pozwala dopasować je do każdego wystroju pomieszczenia. Staranne wykończenia, płynne linie oraz wysokiej jakości materiał, wykorzystany do ich produkcji, tworzy niepowtarzalną mieszankę prestiżu i atrakcyjności. 

Dostępność w równych wariantach

Dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na łatwe dopasowanie ich do różnych wnęk prysznicowych. Na rynku najczęściej pojawiają się standardowe wymiary: 80 cm, 90 cm, 100 cm. Nasza polska firma oferuje Państwu o wiele większy wybór. W sprzedaży posiadamy drzwi prysznicowe o konstrukcji wahadłowej o szerokości: 70 cm, 75 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm. Wysokość - 195 cm. Dysponujemy również szeroką gamą tafli szklanej. W swojej ofercie proponujemy szkło transparentne, mrożone, grafitowe oraz szkło z efektem lustrzanym.

Wygodny dostęp

Dzięki specjalnemu mechanizmowi otwierania drzwi, na zewnątrz lub wewnątrz kabiny prysznicowej, drzwi wahadłowe zapewniają łatwy dostęp do wnętrza. Jest to szczególnie praktyczne w przypadku osób starszych lub z ograniczoną mobilnością.

Solidność wykonania drzwi prysznicowych wahadłowych

Drzwi prysznicowe o konstrukcji wahadłowej wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm. Zapewnia im to trwałość i odporność na uszkodzenia. Szkło to charakteryzuje się większą wytrzymałością na uderzenia. Ważną jego zaletą jest również to, że w przypadku poważnego uszkodzenia rozpada się ono na małe i tępe kawałeczki. Minimalizuje to ryzyko poważnych obrażeń. Szkło, które używamy do produkcji drzwi prysznicowych, jest pozbawione mikro pęcherzy powietrznych. Jest ono idealnie gładkie. Nie posiada żadnych zafalowań na swojej powierzchni.

Łatwość w utrzymaniu czystości

Konstrukcja drzwi wahadłowych zdecydowanie ułatwia ich czyszczenie. Prosta konstrukcja ogranicza ilość elementów, na których osadzałby się brud lub kamień. Umożliwia bezproblemowe dostanie się do całej powierzchni szyby i elementów mocujących. Drzwi do prysznica wahadłowe są więc nie tylko praktycznym, ale także estetycznym dodatkiem do każdej łazienki.

Ergonomia w przestrzeni łazienkowej

Optymalizacja przestrzeni w przypadku drzwi prysznicowych wahadłowych jest związana głównie z ich specjalną konstrukcją. Umożliwia ona zaoszczędzenie miejsca na otwarcie i zamknięcie drzwi. Drzwi wahadłowe otwierają się na zewnątrz i do wewnątrz kabiny prysznicowej, przez co eliminuje potrzebę dodatkowej przestrzeni. Dzięki temu można zaoszczędzić cenne miejsce w łazience, szczególnie w przypadku niewielkich pomieszczeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl