Kabiny Prysznicowe

Kabiny prysznicowe polskiego producenta Glassberg.

Bogata oferta wyposażenia łazienki, którą oferujemy w naszym sklepie m.in. kabiny prysznicowe. Postawiliśmy na znanego polskiego producenta, firmę: Glassberg. Jest to firma, która produkcją kabin prysznicowych zajmuje się od ponad 18 lat. Ze względu na konstrukcję kabin prysznicowych w naszym sklepie znajdują się:

  • kabiny prysznicowe przesuwne (nazywane również: kabina prysznicowa suwana)
  • kabiny prysznicowe uchylne (nazywane również: kabina prysznicowa uchylna)
  • kabiny prysznicowe składane (nazywane również: kabina prysznicowa harmonijkowa)
  • kabiny prysznicowe półokrągłe
  • kabiny prysznicowe przyścienne
  • kabiny prysznicowe narożne
  • kabiny prysznicowe trzyścienne

Wszystkie nasze kabiny prysznicowe wykonane są z bezpiecznego hartowanego szkła o grubości 8mm. Spełnia ono wszelkie normy bezpieczeństwa i użytkowania. Kabiny polskiego producenta Glassberg wyróżniają się na rynku wyjątkową czystością i transparentnością szkła. 

Kabiny prysznicowe przesuwne.

Tego rodzaju kabiny to idealne rozwiązanie do małych łazienek. Główną ich charakterystyką są drzwi przesuwane na szynach dzięki systemowi rolek. Cały system wykonany jest ze stalowych części (mosiądz), co gwarantuje wieloletnią bezawaryjną pracę. Kabiny prysznicowe przesuwne wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 8mm. Szkło hartowane ma podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Całość kabin wykończona jest profilami aluminiowymi. 

Kabiny prysznicowe uchylne.

Kabiny prysznicowe uchylne nazywane również kabinami prysznicowymi wahadłowymi to sprawdzona konstrukcja. Prosty i niezawodny mechanizm otwierania tych kabin, zapracował sobie na ich popularność. Kabiny wykonane zostały z bezpiecznego 8mm szkła poddanego procesowi hartowania. Cechuje je uniwersalność montażu: prawo i lewostronny. Wszystkie kabiny uchylne produkowane są w jednym standardzie wysokości 195cm.

Kabiny prysznicowe składane.

Funkcjonalność i praktyczność kabin prysznicowych składanych jest niezaprzeczalna. Sprawdzają się szczególnie w łazienkach o małej powierzchni. Ich drzwi są montowane na zawiasach. W naszej ofercie znajdziecie zarówno kabiny prysznicowe narożne jak i kabiny prysznicowe przyścienne. Wszystkie elementy wchodzące w skład konstrukcji kabiny zostały wykonane przez polskiego producenta Glassberg w najwyższej jakości. Również w tych modelach kabin użyto hartowanego szkła o grubości 6mm. Wszystkie kabiny prysznicowe składane produkowane są w standardowej wysokości 195 cm. 

Kabiny prysznicowe półokrągłe. 

Kabiny prysznicowe półokrągłe to swoista klasyka, spotykana od lat w łazienkach.  W naszym sklepie znajdziecie kabiny wykonane ze szkła hartowanego o grubości 6mm i wysokości 190cm. W naszym sklepie istnieje możliwość dokupienia brodzika do tego typu kabin. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl