Polski Producent Kabin Prysznicowych z Kutna

Wygodne i nowoczesne kabiny prysznicowe wahadłowe. Odkryj harmonię w swojej łazience dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

Budowa kabiny prysznicowej wahadłowej 

Najbardziej charakterystyczną cechą kabiny prysznicowej wahadłowej są jej drzwi. Otwierają się one na zewnątrz i do środka kabiny. Mogą być montowane na prawą lub lewą stronę w zależności od potrzeb użytkownika. Wykonane z podwójnie hartowanej szyby o grubości 6 mm. Taka szyba, poddana skomplikowanemu procesowi hartowania, staje się niezwykle odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Ten starannie przeprowadzony proces hartowania nadaje jej wyjątkowej trwałości i wytrzymałości na uderzenia, wstrząsy oraz inne czynniki zewnętrzne. Ta wyjątkowa szyba, dostępna jest w naszym sklepie w kilku odcieniach. Drzwi wahadłowe prysznicowe umieszczone są na specjalnym profilu aluminiowym, który również występującym w kilku kolorach. Dodatkowo drzwi wahadłowe wyposażone są w mosiężny wspornik. Charakteryzuje się on wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju odkształcenia, a także na korozję. Odgrywa istotną rolę w zapewnieniu trwałości i bezpieczeństwa całej konstrukcji kabiny. Dzięki niemu kabina prysznicowa wahadłowa jest mniej podatna na drgania i wibracje, które mogą wystąpić podczas jej użytkowania. Nasze kabiny prysznicowych wyposażone są również w uszczelki magnetyczne doszczelniające oraz pióra dolne. Zapewniają one nie tylko estetyczny wygląd, ale także skutecznie chronią przed niepożądanym wyciekaniem wody poza kabinę.

 

Brak progów

Nasze kabiny prysznicowe wahadłowe charakteryzują się brakiem progów. Umożliwia to ich montaż bezpośrednio na posadzce. Brak progów nie tylko zwiększa bezpieczeństwo użytkowników. Eliminuje ryzyko potknięć i upadków, ale także ułatwia korzystanie z kabiny prysznicowej zwłaszcza osobom starszym lub z ograniczoną mobilnością. Ponadto bezprogowa konstrukcja ułatwia utrzymanie kabiny w czystości, gdyż eliminuje miejsca, w których mogłaby gromadzić się woda, osady czy pleśń.

 

Komfort użytkowania kabin prysznicowych wahadłowych

Komfort użytkowania kabin prysznicowych opiera się na wielu aspektach takich jak:

Wysokiej jakości materiałów

Wyrafinowana jakość szkła hartowanego oraz każdego innego elementu wykorzystanego przy produkcji kabin prysznicowych wahadłowych zapewnia im jakość na najwyższym poziomie. Gwarantuje estetyczny wygląd, a także niezawodność i trwałość na lata.

Ergonomiczny design

Dzięki starannie zaprojektowanej konstrukcji drzwi, użytkownik może cieszyć się swobodnym przemieszczaniem się wewnątrz kabiny bez zbędnego wysiłku. Ruchome drzwi otwierają się płynnie i lekko, nie wymagając dużego nacisku, co pozwala na komfortowe korzystanie z kabiny.

Personalizacja

Możliwość pełnej personalizacji to kluczowy element w tworzeniu własnej przestrzeni kąpielowej. Dlatego dysponujemy szeroką ofertą wymiarów i różnorodnością kolorów kabin prysznicowych. Dzięki temu każdy nasz klient może być pewny, że jego kąpielowa strefa relaksu będzie nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl