baner jesteśmy Polskim Producentem z Kutna

Polskie Kabiny - kabiny prysznicowe w 100% wyprodukowane w Polsce

Witaj na stronie internetowego sklepu Polskie Kabiny. Jako jedyni w sieci sklepów online mamy w swojej ofercie tylko kabiny prysznicowe wyprodukowane w Polsce. W naszym asortymencie znajdziesz:

- wysokiej jakości kabiny prysznicowe,

- nowoczesne polskie drzwi do prysznica,

- funkcjonalne polskie ścianki prysznicowe typu walk-in.

GLASSBERG - polski producent kabin prysznicowych 

Jesteśmy głównym przedstawicielem polskiej rodzinnej firmy Glassberg działającej na licencji przedsiębiorstwa Swiss-Liniger. Firma zajmuje się od ponad 18 lat wytwarzaniem produktów ze szkła hartowanego. Cieszą się one ogromną popularnością wśród klientów z całej Polski. Firma Glassberg z powodzeniem eksportuje swoje kabiny także do Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch i Niemiec. Wśród mieszkańców krajów Unii Europejskiej cieszą się one bardzo dużym uznaniem. Mają na to wpływ wysoka jakość ich wykonania i przystępna cena. Glassberg jako producent od wielu lat kładzie wyjątkowy nacisk na jakościowe podejście do produkcji. Procesy technologiczne hartowania szkła do kabin prysznicowych są ściśle strzeżone. Jednocześnie podlegają od 18 lat nieustającej ewolucji technologicznej w dążeniu do uzyskania nieskazitelnego produktu.

Polski zakład produkcyjny w Kutnie.

Fabryka kabin prysznicowych znajduje się w samym centrum Polski, w Kutnie. To tutaj możesz zobaczyć zakład produkcyjny, dysponujący nowoczesną linią produkcyjną. W jej skład wchodzi magazyn szkła z automatyczną linią transportową, nowoczesne stoły krajalnicze z wielkimi ploterami. Główną część produkcyjną hali zajmuje wielki piec hartowniczy do szkła.

Czym wyróżnia się nasz zakład jako polski producent kabin prysznicowych?

Przede wszystkim ty, że my naprawdę posiadamy własny zakład produkcyjny zlokalizowany w kutnowskiej strefie ekonomicznej pod adresem: Kutno ul. Wschodnia 9. To tutaj produkowane są wszystkie modele naszych kabin.

Nie wszyscy są polskimi producentami

Wiele konkurencyjnych firm nazywa się "polskimi producentami". W rzeczywistości są to firmy importujące towar z Chin i pośredniczące w jego sprzedaży. Po czym można to rozpoznać? Wystarczy zadać sprzedawcy proste pytanie drogą telefoniczną lub e-mailową: "Czy państwa produkty są produkowane w Polsce, jeżeli tak to gdzie?". Możemy sprawdzić również, czy na produktach firmy określającej się jako polska jest napisane: "Made in Poland".

Polskiekabiny.pl to również polski producent luster

W naszej fabryce zajmujemy się również produkcją polskich luster. Są one wytwarzane w najwyższej światowej jakości. Produkujemy wiele typów i rozmiarów. Produkujemy lustra z podświetleniem i bez podświetlenia. Kupuj bezpośrednio u polskiego producenta luster na polskiekabiny.pl

Blog wpisy
Mity i wierzenia o lustrach

Wierzenia związane z lustrami jako nośnikami złych duchów lub przynoszącymi pech mają korzenie w różnych kulturach i tradycjach. Te wierzenia mogą być spójne z koncepcją, że lustra są bramami lub punktami styku między światem rzeczywistym a duchowym. Ta koncepcja opiera się na wierze, że lustra mają zdolność otwierania przejść między różnymi płaszczyznami rzeczywistości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl